800 29 22 00
Bezplatná linka

Co u nás vlastně děláme?

Právě liberecký závod (ještě jako někdejší Plastimat) stál u zrodu tradice zpracování plastů, která nás dovedla až do dnešní Magny. Během více než 70 let, kdy se v našem oboru zdokonalujeme, jsme postupně vystřídali ikonické plastové košíky za součástky pro automobilový průmysl. Všechny díly, které opustí brány našeho závodu, si také sami do nejmenších detailů projektujeme v našem vývojovém centru a oporou nám je i vlastní špičková nástrojárna.

Náš závod prošel v poslední době velkým rozvojem – rozjeli jsme nové projekty, postavili nové haly, ty starší jsme kompletně zrekonstruovali a do provozu jsme uvedli také spoustu „vychytávek“. Mezi ně patří například řízený sklad na lakované nárazníky.

co u nas delame

A jaké výrobky máme u nás v Liberci na svědomí? Nejčastěji to jsou nárazníky a prahy pro zákazníky jako jsou Škoda Auto, VW či BMW, ale například i projekt pátých dveří pro Toyotu Supra.

Plány do budoucna nemáme malé. V nejbližší době nás čekají projekty pro nové Octavie RS a Scout, páté dveře pro VW Transporter T7. A i my se připravujeme na počátek nového trendu – elektromobility, ke které budeme mít hodně co říct.

veronika petrtylova

„Magna je pro mě jistota, vždycky měla budoucnost, a přitom je pořád jako rodinný podnik. A když se za ty roky ohlédnu zpátky, myslím, že všechny změny byly k lepšímu.“

(Libor Šikola, vedoucí oddělení kvality, v Magně 28 let)

„Magna nám dává zázemí, a to po stránce benefitů ale i vedení. Když to člověk potřebuje, pomůžou a vyjdou vstříc.“

(Marie Kořínková, vedoucí směny, v Magně 14 let)

libor sikola
tomas brozek

„Veškerá práce i nové projekty mě baví hlavně proto, že se nikdy nedostáváme do stereotypu – všechno je nové, všechno vymýšlíme od začátku a často i s novými technologiemi.“

(Tomáš Brožek, nástrojař specialista, v Magně 13 let)

Nejoblíbenější
zaměstnanecké benefity

13. a 14.
plat

5 týdnů dovolené
pro všechny zaměstnance

Obědy v naší jidelně
od 23 Kč

Nástupní bonus
až 10 000 Kč

Další benefity

Kde nás najdete

phone solid
Recepce: 485 291 111

paper plane solid
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

map marker alt solid
Závod Liberec,  Kubelíkova 604/73, 460 06 Liberec VI-Rochlice

Najdete nás
na sociálních sítích

Facebook Youtube Instagram